Prywatne pełne ubezpieczenie zdrowotne (Private Krankenversicherung)

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne – Twoja indywidualna ochrona

Czym prywatne ubezpieczenie zdrowotne różni się od ustawowego ubezpieczenia zdrowotnego

Ustawowe ubezpieczenie zdrowotne jest rozwiązaniem dla każdego. Opiera się na tzw. zasadzie solidarności. W związku z tym wysokość składki na ustawowe ubezpieczenie zdrowotne nie zależy od wieku. W związku z tym składki są uzależnione od dochodów.

W przypadku choroby wszyscy ubezpieczeni mają takie samo prawo do świadczeń, niezależnie od wysokości opłacanych składek. Aby każdy mógł być pod opieką, świadczenia z ubezpieczenia ustawowego są one częściowo ograniczone. Może się również zdarzyć, że zakres świadczeń zostanie zmniejszony, mimo że nadal opłacasz tę samą składkę.

W prywatnym ubezpieczeniu zdrowotnym składki nie są uzależnione od dochodów, jak w przypadku ustawowego ubezpieczenia zdrowotnego, ale od wybranego standardu usług.

W przeciwieństwie do ustawowego ubezpieczenia zdrowotnego gwarantowane są świadczenia z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego (PKV). To jedna z największych zalet: nawet jeśli nastąpią cięcia w ubezpieczeniach ustawowych, jako osoba ubezpieczona prywatnie będziesz nadal korzystać z wysokości świadczeń, na którą zdecydowałeś się przy podpisywaniu umowy.

Kto się może ubezpieczyć prywatnie

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne dla osób samozatrudnionych

Sukces jest dla Ciebie bardzo ważny. Aby to osiągnąć, potrzebujesz całej swojej siły. Naprawdę nie możesz sobie pozwolić na chorobę. Ale jeśli tak się stanie, chcesz, najwyższej klasy opiekę która pomoże Tobie wrócić jak najszybciej do zdrowia.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników

Jesteś zatrudniony i masz możliwość wyboru pomiędzy ustawowym albo prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym? Ubezpieczenie oferuje odpowiednią ochronę osobom dbającym o zdrowie, które chcą mieć pełne prywatne ubezpieczenie ze wszystkimi usługami.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne dla urzędników i stażystów

Uzupełnij świadczenia zdrowotne w najlepszy możliwy sposób i zapewnij ochronę ubezpieczeniową, która optymalnie dostosuje się do wszelkich zmian w Twoim życiu – dla kandydatów, aplikantów, aplikantów i urzędników na całe życie.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne dla studentów

Jako student możesz wybrać prywatne ubezpieczenie zdrowotne na początku studiów. Ciesz się doskonałą opieką i korzystaj od samego początku z niskich składek.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci

Oczywiście jako rodzic masz nadzieję, że Twoje dzieci pozostaną tak zdrowe, jak to tylko możliwe. Ale jeśli coś się stanie, pocieszające jest zapewnienie optymalnej ochrony, która została specjalnie zaprojektowana, aby zaspokoić potrzeby dzieci.